Hakkımızda

Yılmaz Tur 1989 Türkiyesin’de büyük bir adım atar ve ilk şehir içi ve şehir dışı servislerini yolcularının hizmetine sunar. Şehir içi servisleri sektörde yeni bir dönemin başlamasına neden olur.

Personel, Öğreci taşıma ve Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız her geçen gün gelişen Teknolojik,Sosyal ve Kültürel çerçevesinde kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Konusunda deneyimli uzman kadrosu ile hedef her zaman koşulsuz insan memnuniyetidir.

Hizmet verdiğimiz gerek şahıs gerekse kurum ve kuruluşlardan aldığımız samimi teşekkürler bizlerin ve tüm ekibimizin motivasyonunu her zaman ayakta tutmaktadır.

Ayrıca hizmet sunduğumuz kurumlardan aldığımız Başarı Plaketleri sunduğumuz hizmet kalitesinin en önemli göstergesidir. Firmamızda gerek üst yönetim gerekse tüm çalışan kadromuz hedeflerimiz doğrultusunda her zaman hazır ve istikrarlıdır.
 
Turizm taşımacılık, öğrenci servisi, personel servisi konusunda her zaman sektörde önder olma misyonumuz,bizleri hep daha ileriye götürmektedir. Sektörde ilk ISO 9001 ve Turizm D2 Yetki kalite belgeli ve Kalite Yönetim Sistemini birebir uygulayan firma Yılmaz Tur´dur.  

1994 yılından itibaren üstün teknolojiye sahip modern tasarımlı yeni otobüs modelleri ile Siz değerli müşterilerimizin güvenli bir yolculuk yapması ve çeşitlilikte sürekliliğin artması artık Yılmaz Tur´un öncülüğündedir. Firmamız kaliteli ve yeni araçları ile filosunu her geçen gün genişletmektedir.  

Dünya kardeşliğinin gelişmesinde turizm adına ciddi katkılarda bulunma konusunda kararlılığımız bizleri sektörün en iyisi yapmıştır. Geriye baktığımız zaman ulaştığımız nokta, gerek hizmet anlamında, gerek araç filomuz anlamına gerekse çalışan kadromuz anlamında başarı basamaklarında tutarlı tırmanışımızın göstergesidir. Ulaşmak istediğimiz yer daima dünden daha fazla ama kesinlikle yarından daha azdır. Bize göre başarının sonu yoktur. Önümüzde sektörel anlamda yapacağımız çok iş vardır. Sizin için her zaman güvenli bir yol bulmak bizim misyonumuzdur.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :