Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız. Çünkü onlar için gün, servis aracıyla ve servis şoförü ile başlıyor. Sıcacık yatağından uyanıp Yılmaz Tur’un sıcacık arabasına biniyor ve en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ile karşılaşıyor. " Gün nasıl başlarsa öyle biter " mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız

Yılmaz Tur olarak tüm öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi gördüğümüz ve kendi çocuklarımıza nasıl davranıyorsak öğrencilerimizede aynı daranış tarzını sergilediğimiz ve öğrenci servislerine büyük önem verdiğimiz için velilerimizden herzaman olumlu dönüşler almaktayız. Aynı şekilde öğrenci servis taşımacılığı hizmeti verdiğimiz okullarımızın yöneticilerinden de herzaman olumlu referanslar almaktayız. Diğer öğrenci taşımacılığı firmalarından farklı hizmet anlayışımız ile çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmekteyiz.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

En iyi ve güvenlir öğrenci servis firmaları arasında yerini alan firmamız teknolojik yenilikleri takip ederek kendini her alanda geliştirmeye devam etmektedir.Bizlere güvenerek çocuklarınızı emanet ettiğiniz için tüm velilerimize teşekkürlerimizi borç biliriz.

                                                                                                                                                                                                               

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :