Personel Taşımacılığı

İşe gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ne günün stresi ne de yoğun trafik kargaşası. Yılmaz Tur ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızdan beri artık pazartesi sendromları da yaşamıyoruz. Cuma günü yorgunluğu ve bitkinliği de hissetmiyoruz. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk için en doğru tercih ve seçim Yılmaz Tur.

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği, hergün işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kabusudur. Yılmaz Tur olarak bizim amacımız, bu kabusu tatlı bir düşe dönüştürmektir. Uzman ekibimiz ile; doğru, zamanında ve güvenli bir yolculuk sunmaya odaklanmış Yılmaz Tur personel taşımacılığında en doğru tercihtir.

Yılmaz Tur tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Yılmaz Tur zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye´de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Yılmaz Tur , özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

Bizler Yılmaz Tur olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi eğitim ve seminerler ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız..

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :